ششمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در کرمان برگزار شد!

ششمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ، دام و طیور و شیلات در سایت دائمی نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق واقع در کیلومتر 12 جاده کرمان – باغین برگزار شد و بنده نیز افتخار حضور در این نمایشگاه را داشتم. از آقای  دکتر سلیمان قاسمی نیز بسیار سپاسگزارم که اطلاعات مناسبی در مورد شرکت کاری خودشون (شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا- Biorun) در اختیار بنده قرار دادند. محصولاتی که این شرکت بر روی آن ها کار میکنند دارای اثرات مفید تغذیه ای و حفاظتی بوده و در ضمن کنترل آفات باعث تقویت گیاه در مقابل تنشهای محیطی زنده(آفات و بیماری ها)  و غیر زنده طراحی و تولید شده است .

پیستاگارد یکی از محصولاتشان بود که:  از تعدادی عوامل بیولوژیک بدست آمده است که این عوامل در اصل میکروارگانیسم هایی با پراکندگی جغرافیایی وسیع هستند که به صورت طبیعی در محیط اطراف ما وجود دارند.

به گفته مسئولین برگزاری نمایشگاه : هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی کشاورزان و دامداران هم استانی با جدیدترین و آخرین تولیدات در زمینه کشاورزی و دام و طیور و شیلات بود. و برگزاری چنین نمایشگاههایی می تواند کشاورزان را با جدیدترین تولیدات در این خصوص آشنا نماید و به افزایش تولیدات کشاورزی با استفاده از آخرین مدلهای علمی روز دنیا کمک شایانی نماید.

امیدواریم در چنین نمایشگاههایی که در سطح استان برگزار میشود همشهریان حضوری شرکت کنند و اطلاعات بیشتر و بروزتری از کشاورزی بدست آورند.

/ 0 نظر / 15 بازدید