کشاورزان باید جهت متحول شدن کشاورزی منطقه تغییر کشت دهند

بخشدار شهداد در جلسه شورای اداری بخش:


به گزارش روابط عمومی بخشداری شهداد، جلسه شورای اداری بخش شهداد در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد.

حجه الاسلام اله وردی امام جمعه شهداد در این جلسه با اشاره به سطح بالای زیر کشت محصول خرما در شهداد گفت:باید از طریق اتاق بازر گانی کرمان جهت بازار یابی محصولات کشاورزی به ویژه خرما پیگیری کرد.

بخشدار شهداد هم منطقه  شهداد را در زمینه کشاورزی مستعد خواند و عنوان کرد:کشاورزان باید با تغییر کشت و تغییر اصلاح آبیاری به سوی کشاورزی صنعتی گام بردارند تا کشاورزی منطقه متحول گردد.

دکتر حسن رضا پور حمایت خود را از کشاورزان اعلام و تصریح کرد:افرادی که متقاضی خرید ماشین آلات کشاورزی هستند جهت دریافت تسهیلات به بانک کشاورزی و یا اداره جهاد کشاورزی شهداد مراجعه نمایند.

وی همچنین با اشاره به بالا بودن تعرفه های برق در شهداد گفت:با پیگیری های انجام شده توسط بخشداری،دفتر امام جمعه و نمایندگان مردم کرمان در مجلس،مکاتبات انجام شده به دفتر وزیر نیرو رسیده است و هم اکنون جهت کم شدن تعرفه برق منتظر دستور وزیر نیرو هستیم.

بخشدار شهداد در ادامه جلسه شورای اداری،به خسارات وارده وزش توفان شن طی هفته اخیر اشاره کرد و افزود:بزودی همایش کشاورزان در شهداد برگزار خواهد شد.

دکتر حسن رضا پور در این جلسه از اداره کل راه و شهر سازی استان هم گلایه و خاطر نشان کرد:165کیلومتر راه در حوزه شهداد قرار گرفته است که متاسفانه با پیگیری های انجام شده اداره کل راه و شهر سازی در خصوص  ارتقاء راهداری شهداد اقدام نمی کند و ماشین آلاتی را هم که قرار بود به شهداد تخصیص دهندخلف وعده و به نقطه ای دیگر از استان انتقال دادند.

منبع: شهداد باستان

/ 0 نظر / 53 بازدید